Το έργο μας ένωσε τις δυνάμεις του με 10 άλλα έργα της Ευρωπαϊκής Ένωσης (ΕΕ) και τοπικές πρωτοβουλίες για το τελικό συνέδριό μας, σχηματίζοντας το συνέδριο REVEAL14. Η εκδήλωση σημείωσε μεγάλη επιτυχία. 110 συμμετέχοντες άκουσαν συναρπαστικές ομιλίες, εξερεύνησαν μια διαδραστική έκθεση με αντικείμενα από όλα τα συμμετέχοντα έργα και παρακολούθησαν δημιουργικά και ενημερωτικά εργαστήρια. Η εκδήλωση επισφραγίστηκε από ένα εξαιρετικά αναγνωρισμένο βραδινό πρόγραμμα με μια εκδήλωση αφήγησης παραμυθιών. Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι που καταφέραμε να ολοκληρώσουμε το έργο με μια τέτοια κορυφαία εκδήλωση!
![](https://my-estart.eu/wp-content/uploads/2022/10/IMG_0967.jpeg)
![](https://my-estart.eu/wp-content/uploads/2022/10/IMG_0949-1024x768.jpeg)
![](https://my-estart.eu/wp-content/uploads/2022/10/Keynote-2-1024x624.jpg)